Preşedintele de la Dinamo Bucureşti, Andrei Nicolescu, a dezvăluit cum a fost monitorizat noul antrenor portughez al “câinilor”, care a fost instalat după despărţirea fulgerătoare de croatul Zeljko Kopic.
Preşedintele de la Dinamo Bucureşti, Andrei Nicolescu, a dezvăluit cum a fost monitorizat noul antrenor portughez al “câinilor”, care a fost instalat după despărţirea fulgerătoare de croatul Zeljko Kopic.
Dinamo Bucureşti a arătat o altă "faţă" în acest sezon, după ce a scăpat la limită de o revenire în Liga 2. Conducerea şi-a făcut planurile, iar Andrei Nicolescu a anunţat un "agreement" nesemnat cu antrenorul cu care se doresc obiective importante în sezoanele următoare.